KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15017332
nr 1501 7332
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Signerad, daterad 85, Svanar, 55x72 cm, yttermått inklusive ram: 70x88, akvarell
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:45:57
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Lars Holm
Läs mer om Lars Holm